DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR na všechny produkty. SLEVA 10% na vybrané postele a matrace USNU®. Platí od 2.4. - 30.4.2024

Matrace Vsetín

Kvalitní matrace Vsetín

Hledáte vhodnou matraci ve Vsetíně? V blízké prodejně, vzdálené 27km a to ve Zlíně, najdete showroom s matracemi a nejen to. Podívat se můžete i na novou postel nebo rošt a vše si vyzkoušet.

Vsetín, město s nádhernou přírodou a bohatou historií, je místem, kde si mnozí z nás přejí kvalitní odpočinek po náročném dni. A co je základem kvalitního odpočinku? Správně, pohodlná a kvalitní matrace. Pokud jste z Vsetína a hledáte tu pravou matraci, pak je USNU vaším ideálním místem.

Proč zvolit matrace od USNU ve Vsetíně?

  • Česká tradice a kvalita: USNU je hrdý na své české kořeny a nabízí matrace, které jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a trvanlivost. Díky vlastním špičkovým pěnám PremioPUR® je každá matrace skvostem.
  • Osobní přístup: Každý člověk je jedinečný a má své specifické potřeby. Proto v USNU Nové spaní nabízíme individuální přístup a rádi vám pomůžeme vybrat tu nejlepší matraci pro vaše potřeby.
  • Různorodá nabídka: Ať už hledáte ortopedickou, zdravotní, pružinovou, paměťovou či dětskou matraci, v USNU najdete vše.

Prodejna ve Zlíně  - kousek od Vsetína

I když USNU nemá prodejnu přímo ve Vsetíně, ve Zlíně, který je nedaleko, najdete rozsáhlou nabídku matrací. Navštivte prodejnu a vyzkoušejte si matrace na vlastní kůži. Odborníci vám rádi poradí a pomohou vám s výběrem.

Matrace Vsetín

Kvalitní matrace je základem pro regeneraci a pohodlný spánek. USNU nabízí matrace, které kombinují kvalitu, design a funkčnost. Pokud hledáte matraci ve Vsetíně, USNU je správná volba. Začněte každé nové ráno s matracemi USNU a objevte rozdíl v kvalitě spánku.

V kterých prodejnách najdete největší výběr matrací?

 

Prodejna matrací Zlín (28km od Vsetína)

Adresa

Třída Tomáše Bati 481
(100 m od divadla)

Zlín
760 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě