Vybíráme rozkládací postele

Získejte více prostoru s praktickou rozkládací postelí

 

Bojujete ve svém příbytku o každý centimetr? Chcete mít vždy po ruce lůžko navíc pro vaše návštěvy? Obě otázky vám snadno vyřeší naše rozkládací postele a pohovky v jednom. Skvěle splňují požadavky na úsporu místa a postarají se o maximální komfort. Jsou vhodné do malého bytu, garsonky, do místnosti pro hosty, do dětského a studentského pokoje, anebo na chatu. Jedná se o velmi oblíbený sortiment. V tomto článku se zaměříme na bestseller, kterým je naše moderní rozkládací postel Alexa. Pokračujte ve čtení a dozvíte se všechny její výhody.

Rozkládací postel pro každodenní spaní

Obrovskou předností rozkládací postele Alexa je především pohodlí. Během dne vám zajistí příjemné posezení, kdy zastane skvělou funkci gauče. V noci se promění na plnohodnotnou manželskou postel pro dokonalý spánek. Tajemství spočívá v použití kvalitní rozkládací matrace. Ale to není vše. Komfort spaní a sezení si můžete individuálně přizpůsobit svým potřebám. Stačí si zvolit vhodnou matraci z naší široké nabídky USNU pro rozkládací postele a budete mít jistotu zaručeného odpočinku. 

Poskytujeme dva typy opěrných matrací. Rovné matrace, které doporučujeme vybavit polštáře TOMI. Nebo unikátní patentované šikmé, které vám přinesou správnou anatomickou polohu těla při sezení a při rozložení příjemné ležení i na dělené části opěrné matrace. 

 

Rozkládací postel s úložným prostorem

Co by to bylo za praktickou rozkládací postel bez úložného prostoru. Každé místo navíc vám jistě přijde vhod. U postele Alexa je vyřešen pomocí výsuvné zásuvky umístěné pod lehací plochou, která je dostatečně velká pro pohodlné uschování například lůžkovin. Zásuvku považujeme za důležitou, a proto ji u této varianty máte v ceně.

 

Kvalitní rozkládací postel garantovaná 5 letou zárukou na konstrukci

Jistě vás potěší robustní provedení v tloušťce 38 mm. Samozřejmostí je použití také špičkových materiálů a spojů. Tímto garantujeme spokojenost po dlouhou dobu. Žádné nepříjemné vrzání. Rozložení a složení postele je vzhledem k tomuto zpracování velmi snadné a zvládne to i malé dítě.

Alexa je nejprodávanější rozkládací postelí USNU na českém trhu, ale v naší sekci najdete mnohem více typů. Hledáte rozkládací postel z masivu, z imitace dřeva, s područky, nebo bez? Volba je čistě na vás. U každé postele však máme i široký výběr dekorů a můžete tak získat kus nábytku, který perfektně zapadne do vašeho interiéru. Tak už na nic nečekejte a dopřejte sobě i svým hostům kvalitní odpočinek. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.