SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

Vybíráme rozkládací postele

Získejte více prostoru s praktickou rozkládací postelí

Vybíráme rozkládací postele

Bojujete ve svém příbytku o každý centimetr? Chcete mít vždy po ruce lůžko navíc pro vaše návštěvy? Obě otázky vám snadno vyřeší naše rozkládací postele a pohovky v jednom. Skvěle splňují požadavky na úsporu místa a postarají se o maximální komfort. Jsou vhodné do malého bytu, garsonky, do místnosti pro hosty, do dětského a studentského pokoje, anebo na chatu. Jedná se o velmi oblíbený sortiment. V tomto článku se zaměříme na bestseller, kterým je naše moderní rozkládací postel Alexa nebo v provedení z masivu rozkládací postele Aralia. Pokračujte ve čtení a dozvíte se všechny její výhody.

Vybíráme rozkládací postele

Rozkládací postel pro každodenní spaní

Obrovskou předností rozkládací postele Alexa je především pohodlí. Během dne vám zajistí příjemné posezení, kdy zastane skvělou funkci gauče. V noci se promění na plnohodnotnou manželskou postel pro dokonalý spánek. Tajemství spočívá v použití kvalitní rozkládací matrace. Ale to není vše. Komfort spaní a sezení si můžete individuálně přizpůsobit svým potřebám. Stačí si zvolit vhodnou matraci z naší široké nabídky USNU pro rozkládací postele a budete mít jistotu zaručeného odpočinku. 

Poskytujeme dva typy opěrných matrací. Rovné matrace, které doporučujeme vybavit polštáře TOMI. Nebo unikátní patentované šikmé, které vám přinesou správnou anatomickou polohu těla při sezení a při rozložení příjemné ležení i na dělené části opěrné matrace. 

Vybíráme rozkládací postele

 

Rozkládací postel s úložným prostorem

Co by to bylo za praktickou rozkládací postel bez úložného prostoru. Každé místo navíc vám jistě přijde vhod. U postele Alexa je vyřešen pomocí výsuvné zásuvky umístěné pod lehací plochou, která je dostatečně velká pro pohodlné uschování například lůžkovin. Zásuvku považujeme za důležitou, a proto ji u této varianty máte v ceně. 

Kvalitní rozkládací postel garantovaná 5 letou zárukou na konstrukci

Jistě vás potěší robustní provedení v tloušťce 38 mm. Samozřejmostí je použití také špičkových materiálů a spojů. Tímto garantujeme spokojenost po dlouhou dobu. Žádné nepříjemné vrzání. Rozložení a složení postele je vzhledem k tomuto zpracování velmi snadné a zvládne to i malé dítě.

Alexa je nejprodávanější rozkládací postelí USNU na českém trhu, ale v naší sekci najdete mnohem více typů. Hledáte rozkládací postel z masivu, z imitace dřeva, s područky, nebo bez? Volba je čistě na vás. U každé postele však máme i široký výběr dekorů a můžete tak získat kus nábytku, který perfektně zapadne do vašeho interiéru. Tak už na nic nečekejte a dopřejte sobě i svým hostům kvalitní odpočinek. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.