SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Doprava a platba

Doprava po celé ČR za minimální cenu!!

Cena za komfortní přepravu USNU nové spaní s.r.o. u eshop objednávek po celé ČR (k 1. dveřím) jen za 590,- vč. DPH!

  • Cena za montáž nábytku: 10% z ceny montovaného zboží, min. 3000,- / dvoupostel; 1700,- / jednopostel (vč. DPH).
  • Cena za výnos: 200,- / patro (počítáno od 1. patra).
  • Cena za montáž a výnos bude dodatečně dopočítána k objednávce po upřesnění místa dodání.

Doprava

Drobné zboží rozesíláme také přepravní společností Fofr (cena 179,- / balíček). Zboží větší velikosti (matrace, postele, komody, ...) rozvážíme vlastní přepravou - komfortní dodávkou IVECO.

Platba

  • platba v hotovosti nebo kartou při převzetí zboží
  • platba předem celou částku nebo zálohou s doplatkem (při výrobě zboží na přání zákazníka): bezhotovostní převod z účtu
  • platba předem: platební brána společnosti Comgate Payments

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 
Platba bankovním převodem
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
Kontakty
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

 

doprava_banner