SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Latexové matrace

Matrace vyrobené z přírodního latexu (kaučuku) jsou velmi žádané. Tento typ můžeme rozhodně doporučit. Jsou cenově nákladnější, ale výhody vás o investici přesvědčí. Latexová matrace je deformovaná pouze v místě zatížení. Do žádné míry neovlivňuje blízké okolí. Díky tomu nám dopřeje perfektní oporu těla a zaručuje tím výborné ortopedické vlastnosti.

Matrace jsou antibakteriální. Nedrží se v nich roztoči nebo jiné mikroorganismy. Z toho důvodu se pyšní i maximální hygienou. Vhodné jsou tedy nejen pro alergiky.Mezi další klady patří velmi příjemný pocit při ležení, neboť latex disponuje vysokou měkkostí. Zároveň je materiál vzdušný a snadno odvětrává nežádanou vlhkost. To znamená, že ani při horkých letních večerech se nebudete potit.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ, s námi máte jistotu nejvyšší kvality. Naše výrobky se vyznačují dlouhou životností, a proto si můžeme dovolit záruku 7 let na jádro matrace.

Nevíte-li si s výběrem rady, zastavte se na jedné z našich prodejen. Školený personál vám poradí to nejlepší.

2 položek celkem
Vivien latex 18 matrace v potahu adaptic
Pro náročné
VIVIEN LATEX latexová matrace
Vyrábíme do 1 -2 týdnů
od 13 000 Kč bez DPH
od 15 730 Kč

Luxusní středně tvrdá latexová matrace s vysokým podílem přírodního kaučuku. Nabízí komfortní elastickou oporu a díky vysoké prodyšnosti i účinný odvod potu.

K01-105-VIL18-05AD-18-080-200
Zdravotní matrace VIVIEN latexová | USNU.cz
Pro náročné
VIVIEN latexová, pěnová matrace
Vyrábíme do 1 -2 týdnů
od 13 058 Kč bez DPH
od 15 800 Kč

Dvoutvrdostní středně tvrdá až tvrdá latexová matrace s vysokým podílem přírodního kaučuku. Nabízí stabilní oporu a díky vysoké prodyšnosti i účinný odvod potu.

K01-064-VI18-05AD-18-080-200