O nás

Jsme česká firma poskytující produkty vyrobené výhradně v České republice nebo na Slovensku. Od roku 2014 jsme působili pod jménem SNOOZE značkové spaní. Název ale nevystihoval naši vizi. Zároveň jsme chtěli být blíže zákazníkům. Proto jsme se na počátku roku 2020 rozhodli pro nové české jméno USNU nové spaní. 

Důvodem našeho úspěchu jsou mnohaleté zkušenosti v oblasti zdravého spánku. Zákazníci oceňují vysokou kvalitu našich produktů a služeb, které poskytujeme za rozumnou cenu. S námi získávají záruku spokojenosti.

 Hlavním cílem naší firmy je poskytovat výrobky, ze kterých se budete těšit po opravdu dlouhá léta. Dbáme na použití vybraných materiálů té nejvyšší kvality. Najdete u nás vše pro váš zdravý spánek. Poskytujeme široký sortiment postelí, matrací, roštů, kompletní nábytek do ložnice a samozřejmostí jsou také polštáře, prostěradla, povlečení a přikrývky. Za všemi produkty si stojíme, a proto je doma sami používáme. Jsme rodinná společnost, která si dává záležet na každém detailu a nezná kompromisy.

Spánek je individuální záležitost. Každý má jiné potřeby a nároky. U nás si vyberete. Na našich prodejnách USNU nové spaní v Praze, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Frýdku-Místku a Zlíně vás čeká zaškolený personál, který vám doporučí pro vás to nejlepší. 

Spokojené a zdravé spaní začíná u nás. Přijďte se k nám přesvědčit.