SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

O nás

O společnosti

Jsme česká firma poskytující produkty vyrobené výhradně v České republice nebo na Slovensku. V oboru prodeje a výroby nábytku pro zdravé spaní působíme již od roku 1997. V roce 2014 jsme otevřeli provozovny pod jménem SNOOZE značkové spaní. Název ale nevystihoval naši vizi. Zároveň jsme chtěli být blíže zákazníkům. Proto jsme se na počátku roku 2020 rozhodli pro nové české jméno USNU nové spaní.

Důvodem našeho úspěchu jsou mnohaleté zkušenosti v oblasti zdravého spánku a výroba vlastních produktů USNU, které umíme přizpůsobit požadavkům a potřebám našich zákazníků. Při výrobě produktů USNU dbáme na použití materiálů nejvyšší kvality a spolupracujeme při jejich vývoji také s odborníky z lékařské oblasti, kde si vypomáháme např. klinickým hodnocením provedení našich produktů. Neustále sledujeme nejnovější trendy a možnosti pro výrobu zdravotních matrací a postelí tak, aby jste nákupem produktů USNU získali to nejlepší pro Váš zdravý spánek a pro vybavení Vaší ložnice. Naši zákazníci oceňují vysokou kvalitu produktů USNU a služeb, které mohou nakoupit přímo u výrobce za nejvýhodnější cenu. S námi získávají záruku spokojenosti.

Hlavním cílem naší firmy je poskytovat výrobky, ze kterých se budete těšit po opravdu dlouhá léta. Dbáme na správné použití vybraných materiálů tak, aby bylo dosaženo nejdelší možné životnosti výrobku. Najdete u nás vše pro váš zdravý spánek. Poskytujeme široký sortiment postelí, matrací, roštů, kompletní nábytek do ložnice a samozřejmostí jsou také polštáře, prostěradla, povlečení a přikrývky. Za všemi produkty si stojíme, a proto je doma sami používáme. Jsme rodinná společnost, která si dává záležet na každém detailu a nezná kompromisy. Ložnice a postele USNU mají nejen kvalitu, ale snažíme se jím dát také příjemný a moderní design, který se stane také ozdobou vašeho bytu nebo domu. Podívejte se na některé naše vizualizace ložnicových interiérů: 

V posledních letech jsme se také soustředili na zdokonalení prezentace produktů USNU ve specializovaných prodejnách postelí a matrací USNU nové spaní. Spánek je individuální záležitost. Každý má jiné potřeby a nároky. Je proto velmi důležité, aby jste si mohli vybrat z dostatečně široké a pestré nabídky matrací, postelí a doplňků do ložnice. Nyní si je můžete prohlédnout a vyzkoušet na celkových 2 000 m2 prodejních ploch po celé české republice na našich prodejnách USNU nové spaní v Praze, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Frýdku-Místku a Zlíně. Čeká na Vás zaškolený personál, který odborně pomůže s výběrem toho nejlepšího a nejvhodnějšího pro Vás. 

Spokojené a zdravé spaní začíná u nás. Přijďte se k nám přesvědčit. Prodejny USNU nové spaní.

Stanislav a Ludmila Šabršulovi - majitelé

Napište nám

Máte speciální přání nebo se chcete jen na něco zeptat? Využijte kontaktního formuláře nebo nám zavolejte.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: