Matrace Zlín

Matrace Zlín

České matrace přímo od výrobce USNU®

Jste z Zlína a sháníte kvalitní matraci? Není nic jednoduššího než si vybrat na naší prodejně v centru Zlína na třídě Tomáše Bati či tomto eshopu. Na prodejně najdete široký výběr kvalitních českých matrací z prémiových pěn PremioPUR®. Rádi vám také s výběrem nové matrace poradíme či nabídneme matraci na míru. A s dopravou matrace si nedělejte hlavu, přivezeme vám ji až k vám domů ve Zlíně a okolí.

new_store_benefity_vyber

400+ variant postelí a matrací na 1 místě

new_store_benefity_na miru

Výrobky vám přizpůsobíme na míru

new_store_benefity_doprava a montovani

Vozíme vlastní dopravou a na přání montujeme

new_store_benefity_zkusenosti

Přes 20 let zkušeností a tradiční výroby

new_store_benefity_prodejny

Přijďte si vše vyzkoušet do 5 prodejen po celé ČR

+420 702 185 599
zlin@usnu.cz

 

Otevírací doba prodejny:
Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00

USNU nové spaní s.r.o.
Třída Tomáše Bati 481, Zlín, 760 01

IČ: 02435870, DIČ: CZ02435870

Jaká matrace je pro vás ta pravá?

Samozřejmostí je, že si u nás můžete vše prohlédnout, osahat a vyzkoušet v soukromí bez otravování. S vývojem a výrobou matrací máme přes 25 let zkušeností a náš specialista je na prodejně ve Zlíně vždy pro vás, aby vás provedl výběrem tak, abyste našli postel, matraci i rošt, které vám nejvíce sednou. Výsledkem správné volby matrace je správná poloha při ležení, tj. přirozená nezkřivená poloha. Jen v této poloze si může tělo odpočinout, relaxovat a regenerovat

Jak to probíhá?

  1. Popovídáme si o tom, kde bude matrace sloužit, kdo na ni bude spát či jakou velikost potřebujete.
  2. Definujeme si s vámi, jaké vlastnosti jsou pro vás ideální z pohledu tvrdosti matrace, jejího polohování anebo zdravotních omezení. A to nejdůležitější - probereme vaše zvyklosti při spaní.
  3. Začneme se 3 až 4 nejvhodnější modely matrací a dáme vám prostor si je pořádně vyzkoušet v pozicích, ve kterých nejčastěji spíte. Podporu těla pro zkoušku můžeme doplnit vhodným typem polštáře.
  4. Jakmile najdete tu pravou, doporučíme vám ještě ideální rošt k danému typu matrace.
  5. Výběr postele je pak zejména čistě na vašich estetických požadavcích.

Zjistit více

Matrace vyvíjíme a vyrábíme v ČR už přes 25 let

Za tu dobu jsme se mnohé naučili, a tak víme, jaké technologie a materiály jsou ideální pro výrobu matrací, na kterých dosáhnete opravdu plnohodnotného odpočinku. Stejně tak i víme, jak na postele, které vám vydrží desítky let a nerozpadnou se pod vámi po pár rocích jako ty z konvenčních řetězců. Díky tomu od nás dostáváte prodlouženou záruku bez navýšení ceny.

Máte speciální přání? Sem s ním!

Pořídili jste atypický rozměr postele? Milujete matrace extra vysoké? Potřebujete speciální vrstvu matrace? Jako výrobci máme prakticky neomezené možnosti úprav. Dejte nám vědět vaši představu o úpravě na míru a společně vymyslíme, jak vaše přání splníme.

Náklaďák nechte sousedovi

Zapomeňte na složité nakládání nábytku do svého osobního vozu nebo vymýšlení alternativ dopravy k vám. Dopravu máme vlastní. Matraci třeba i s postelí vám dovezeme, kam jen budete chtít a na přání vše smontujeme.

Nahlédněte do prodejny ve Zlíně

Jak to vidí zákazníci

5.0

★ ★ ★ ★ ★

více než 60 hodnocení

Martin

★ ★ ★ ★ ★

Nakupovali jsme nemálo zboží a opakovaně. Vždy naprostá spokojenost. Odborná konzultace, bylo-li potřeba, předem dané podmínky, dovoz zboží podle dohody, montáž, ..... a zejména velmi kvalitní zboží. Je zřejmé, že se časem "vrátíme". Mohu doporučit. A ještě poděkování všem, kteří se na precizní službě podílejí.

Hana

★ ★ ★ ★ ★

Všem mohu obchod bez zaváhání doporučit, skvělá komunikace, krásná kvalitní postel, montáž bez problémů - vše přesně nachystáno, doprava také na jedničku. Děkujeme.

Josef

★ ★ ★ ★ ★

Chci vyjádřit poděkování dámám v této firmě, které vyřizují objednávky za jejich velkou vstřícnost při vyřizování objednávky. Pomohly nám vybrat barvy i styl ložnice, a to dokonce i v neděli. Patří jim velký dík a uznání celé firmě.

Margit

★ ★ ★ ★ ★

Matraci mám krátce, zatím jsem s ní velmi spokojená, jakož i s komunikací s výrobcem a s doručením velmi příjemným pánem řidičem, který přes fakt, že je pátek podvečer, se choval velmi příjemně a ochotně. Děkuji a doporučuji.

prodejna Praha prodejna Olomouc prodejna Ostrava prodejna Frýdek-Místek prodejna Zlín

5 prodejen po celé ČR

Nevíte, zda se vám bude postel líbit nebo pro vás bude matrace pohodlná? Přijeďte si vše prohlédnout, osahat anebo si poležet.

Napište nám

Máte speciální přání nebo se chcete jen na něco zeptat? Využijte kontaktního formuláře nebo nám zavolejte.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: