SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

Matrace Zlín

Matrace Zlín

České matrace přímo od výrobce USNU®

Jste z Zlína a sháníte kvalitní matraci? Není nic jednoduššího než si vybrat na naší prodejně v centru Zlína na třídě Tomáše Bati či tomto eshopu. Na prodejně najdete široký výběr kvalitních českých matrací z prémiových pěn PremioPUR®. 

new_store_benefity_vyber

400+ variant postelí a matrací na 1 místě

new_store_benefity_na miru

Výrobky vám přizpůsobíme na míru

new_store_benefity_doprava a montovani

Vozíme vlastní dopravou a na přání montujeme

new_store_benefity_zkusenosti

Přes 20 let zkušeností a tradiční výroby

new_store_benefity_prodejny

Přijďte si vše vyzkoušet do 5 prodejen po celé ČR

+420 702 185 599
zlin@usnu.cz

 

Otevírací doba prodejny:
Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00

USNU nové spaní s.r.o.
Třída Tomáše Bati 481, Zlín, 760 01

IČ: 02435870, DIČ: CZ02435870

Jaká matrace je pro vás ta pravá?

Potřebujete matraci 80x200, 90x200, 160x200 nebo snad nějakou extra velkou 200x220? Žádný problém. Jako výrobce matrací můžeme vyhovět všem požadavků, které můžete probrat přímo na naši prodejně ve Zlíně. Máme už přes 25 let zkušeností a odborně vyškolený personál má i praktické zkušenosti. Matrace a obecně postel je místo, kde trávíme 8 hodin denně a proto nepodceňujte jeho výběr. Výsledkem správné volby matrace je správná poloha při ležení, tj. přirozená nezkřivená poloha. Jen v této poloze si může tělo odpočinout, relaxovat a regenerovat a být dobře připraveni na nadcházející den.

Jak to probíhá?

  1. Expertní poradenství: Výběr matrace je individuální záležitost. Na prodejně ve Zlíně vám rádi pomohou vybrat tu správnou matraci, která bude vyhovovat vašim potřebám a zvyklostem při spaní.
  2. Česká Kvalita: Všechny matrace od USNU jsou vyrobeny v České republice s více než 25 lety zkušeností v oboru. Kvalita a spolehlivost jsou zaručeny.
  3. Flexibilita a přizpůsobení: Máte speciální požadavky? Ať už potřebujete atypický rozměr nebo speciální vrstvu matrace, USNU je připraven splnit vaše přání.
  4. Jakmile najdete tu pravou, doporučíme vám ještě ideální rošt k danému typu matrace.
  5. Výběr postele je pak zejména čistě na vašich estetických požadavcích.

Zjistit více

Matrace vyvíjíme a vyrábíme v ČR už přes 25 let

Za tu dobu jsme se mnohé naučili, a tak víme, jaké technologie a materiály jsou ideální pro výrobu matrací, na kterých dosáhnete opravdu plnohodnotného odpočinku.

Město Zlín je známé svým průmyslovým dědictvím a moderním životním stylem. A stejně jako město se vyvíjí, tak se vyvíjí i potřeby jeho obyvatel. Spánek je základním pilířem zdraví a pohody, a proto je výběr správné matrace klíčový.

Máte speciální přání? Sem s ním!

Ve Zlíně, na třídě Tomáše Bati, naleznete naši prodejnu USNU, která nabízí širokou škálu matrací, navržených tak, aby vyhovovaly různým potřebám a preference. Ať už hledáte ortopedickou matraci, matraci z paměťové pěny nebo taštičkovou matraci, zde najdete to pravé pro vás.

Náklaďák nechte sousedovi

Zapomeňte na složité nakládání nábytku do svého osobního vozu nebo vymýšlení alternativ dopravy k vám. Dopravu máme vlastní. Matraci třeba i s postelí vám dovezeme, kam jen budete chtít a na přání vše smontujeme.

Nahlédněte do prodejny ve Zlíně

Jak to vidí zákazníci

5.0

★ ★ ★ ★ ★

více než 60 hodnocení

Martin

★ ★ ★ ★ ★

Nakupovali jsme nemálo zboží a opakovaně. Vždy naprostá spokojenost. Odborná konzultace, bylo-li potřeba, předem dané podmínky, dovoz zboží podle dohody, montáž, ..... a zejména velmi kvalitní zboží. Je zřejmé, že se časem "vrátíme". Mohu doporučit. A ještě poděkování všem, kteří se na precizní službě podílejí.

Hana

★ ★ ★ ★ ★

Všem mohu obchod bez zaváhání doporučit, skvělá komunikace, krásná kvalitní postel, montáž bez problémů - vše přesně nachystáno, doprava také na jedničku. Děkujeme.

Josef

★ ★ ★ ★ ★

Chci vyjádřit poděkování dámám v této firmě, které vyřizují objednávky za jejich velkou vstřícnost při vyřizování objednávky. Pomohly nám vybrat barvy i styl ložnice, a to dokonce i v neděli. Patří jim velký dík a uznání celé firmě.

Margit

★ ★ ★ ★ ★

Matraci mám krátce, zatím jsem s ní velmi spokojená, jakož i s komunikací s výrobcem a s doručením velmi příjemným pánem řidičem, který přes fakt, že je pátek podvečer, se choval velmi příjemně a ochotně. Děkuji a doporučuji.

prodejna Praha prodejna Olomouc prodejna Ostrava prodejna Frýdek-Místek prodejna Zlín

5 prodejen po celé ČR

Nevíte, zda se vám bude postel líbit nebo pro vás bude matrace pohodlná? Přijeďte si vše prohlédnout, osahat anebo si poležet.

Napište nám

Máte speciální přání nebo se chcete jen na něco zeptat? Využijte kontaktního formuláře nebo nám zavolejte.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: