SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

Prodejna Zlín

+420 702 185 599zlin@usnu.cz

Největší prodejna ložnic v regionu 300 m2 prodejní plochy!!

Otevírací doba prodejny:
Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

USNU nové spaní s.r.o.
Třída Tomáše Bati 481,
Zlín, 760 01

IČ: 02435870, DIČ: CZ02435870

prodejna_parkoviste   dočasné parkování u OC Zlaté Jablko

new_store_benefity_vyber

400+ variant postelímatrací na 1 místě

new_store_benefity_doprava a montovani

Vozíme vlastní dopravou a na přání montujeme

new_store_benefity_zkusenosti

Přes 20 let zkušeností a tradiční výroby

new_store_benefity_prodejny

Přijďte si vše vyzkoušet do 6 prodejen po celé ČR

Přejete si zase spát jako miminko?

Vsaďte na poctivou matraci a postel do své ložnice. Prozkoumejte také nabídku roštů a dalších doplňků do ložnice. Jste přímo ze Zlína a nebo ze Zlínského kraje? Tak to k nám máte kousek. Matraci třeba i s postelí vám dovezeme, kam jen budete chtít.

Jaká postel a matrace je pro vás ta pravá?

Samozřejmostí je, že si u nás můžete vše prohlédnout, osahat a vyzkoušet v soukromí bez otravování. S vývojem a výrobou matrací máme přes 25 let zkušeností a náš specialista je na prodejně ve Zlíně vždy pro vás, aby vás provedl výběrem tak, abyste našli postel, matraci i rošt, které vám nejvíce sednou. Výsledkem správné volby matrace je správná poloha při ležení, tj. přirozená nezkřivená poloha. Jen v této poloze si může tělo odpočinout, relaxovat a regenerovat

Jak to probíhá?

  1. Popovídáme si o tom, kde bude matrace sloužit, kdo na ni bude spát či jakou velikost potřebujete.
  2. Definujeme si s vámi, jaké vlastnosti jsou pro vás ideální z pohledu tvrdosti matrace, jejího polohování anebo zdravotních omezení. A to nejdůležitější - probereme vaše zvyklosti při spaní.
  3. Začneme se 3 až 4 nejvhodnější modely matrací a dáme vám prostor si je pořádně vyzkoušet v pozicích, ve kterých nejčastěji spíte. Podporu těla pro zkoušku můžeme doplnit vhodným typem polštáře.
  4. Jakmile najdete tu pravou, doporučíme vám ještě ideální rošt k danému typu matrace.
  5. Výběr postele je pak zejména čistě na vašich estetických požadavcích.

Zjistit více

Matrace vyvíjíme a vyrábíme v ČR už přes 25 let

Za tu dobu jsme se mnohé naučili, a tak víme, jaké technologie a materiály jsou ideální pro výrobu matrací, na kterých dosáhnete opravdu plnohodnotného odpočinku. Stejně tak i víme, jak na postele, které vám vydrží desítky let a nerozpadnou se pod vámi po pár rocích jako ty z konvenčních řetězců. Díky tomu od nás dostáváte prodlouženou záruku bez navýšení ceny.

Máte speciální přání? Sem s ním!

Pořídili jste atypický rozměr postele? Milujete matrace extra vysoké? Potřebujete speciální vrstvu matrace? Jako výrobci máme prakticky neomezené možnosti úprav. Dejte nám vědět vaši představu o úpravě na míru a společně vymyslíme, jak vaše přání splníme.

Náklaďák nechte sousedovi

Zapomeňte na složité nakládání nábytku do svého osobního vozu nebo vymýšlení alternativ dopravy k vám. Dopravu máme vlastní. Matraci třeba i s postelí vám dovezeme, kam jen budete chtít a na přání vše smontujeme.

Nahlédněte do prodejny ve Zlíně

prodejna Praha Prodejna Hradec Králové prodejna Olomouc prodejna Ostrava prodejna Frýdek-Místek prodejna Zlín

6 prodejen po celé ČR

Nevíte, zda se vám bude postel líbit nebo pro vás bude matrace pohodlná? Přijeďte si vše prohlédnout, osahat anebo si poležet.

Jak to vidí zákazníci

5.0

★ ★ ★ ★ ★

více než 60 hodnocení

Martin

★ ★ ★ ★ ★

Nakupovali jsme nemálo zboží a opakovaně. Vždy naprostá spokojenost. Odborná konzultace, bylo-li potřeba, předem dané podmínky, dovoz zboží podle dohody, montáž, ..... a zejména velmi kvalitní zboží. Je zřejmé, že se časem "vrátíme". Mohu doporučit. A ještě poděkování všem, kteří se na precizní službě podílejí.

Hana

★ ★ ★ ★ ★

Všem mohu obchod bez zaváhání doporučit, skvělá komunikace, krásná kvalitní postel, montáž bez problémů - vše přesně nachystáno, doprava také na jedničku. Děkujeme.

Josef

★ ★ ★ ★ ★

Chci vyjádřit poděkování dámám v této firmě, které vyřizují objednávky za jejich velkou vstřícnost při vyřizování objednávky. Pomohly nám vybrat barvy i styl ložnice, a to dokonce i v neděli. Patří jim velký dík a uznání celé firmě.

Margit

★ ★ ★ ★ ★

Matraci mám krátce, zatím jsem s ní velmi spokojená, jakož i s komunikací s výrobcem a s doručením velmi příjemným pánem řidičem, který přes fakt, že je pátek podvečer, se choval velmi příjemně a ochotně. Děkuji a doporučuji.

Napište nám

Máte speciální přání nebo se chcete jen na něco zeptat? Využijte kontaktního formuláře nebo nám zavolejte.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: