SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

Prodejna Ostrava

+420 734 515 035ostrava@usnu.cz

Otevírací doba prodejny:
Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00


státní svátky zavřeno

USNU nové spaní s.r.o.
Pavlovova 6, Ostrava Zábřeh, 700 30
(cca 500 m od AVION shopping park Ostrava)

IČ: 02435870, DIČ: CZ02435870

prodejna_parkoviste   Snadné parkování

new_store_benefity_vyber

400+ variant postelímatrací na 1 místě

new_store_benefity_doprava a montovani

Vozíme vlastní dopravou a na přání montujeme

new_store_benefity_zkusenosti

Přes 20 let zkušeností a tradiční výroby

prodejna ostrava

Přijďte si vše vyzkoušet do 6 prodejen po celé ČR

Přejete si zase spát jako miminko?

Vsaďte na poctivou matraci a postel do své ložnice. Prozkoumejte také nabídku roštů a dalších doplňků do ložnice. Jste přímo z Ostravy a nebo Ostravského kraje? Tak to k nám máte kousek. Matraci třeba i s postelí vám dovezeme, kam jen budete chtít.

Hledáte tu pravou postel a matraci přesně pro vás?

U nás na prodejně v Ostravě máte možnost všechno si osobně prohlédnout, osahat a vyzkoušet v klidném a nerušeném prostředí. S více než 25 lety zkušeností v oblasti vývoje a výroby matrací vám náš odborný poradce v ostravské prodejně pomůže vybrat ideální postel, matraci i rošt, které dokonale odpovídají vašim potřebám. Klíčem k správné volbě je nalezení matrace, která zajistí správnou polohu těla během spánku – přirozenou a nezkřivenou. Pouze v této poloze může tělo efektivně odpočívat, relaxovat a regenerovat.

Jak to probíhá?

  1. Popovídáme si o tom, kde bude matrace sloužit, kdo na ni bude spát či jakou velikost potřebujete.
  2. Definujeme si s vámi, jaké vlastnosti jsou pro vás ideální z pohledu tvrdosti matrace, jejího polohování anebo zdravotních omezení. A to nejdůležitější - probereme vaše zvyklosti při spaní.
  3. Začneme se 3 až 4 nejvhodnější modely matrací a dáme vám prostor si je pořádně vyzkoušet v pozicích, ve kterých nejčastěji spíte. Podporu těla pro zkoušku můžeme doplnit vhodným typem polštáře.
  4. Jakmile najdete tu pravou, doporučíme vám ještě ideální rošt k danému typu matrace.
  5. Výběr postele je pak zejména čistě na vašich estetických požadavcích.

Zjistit více

Matrace vyvíjíme a vyrábíme v ČR už přes 25 let

V průběhu těchto let jsme získali cenné zkušenosti a pochopení toho, jaké materiály a technologické postupy jsou nejlepší pro vytvoření matrací, které zaručují dokonalý odpočinek.
Naši odbornost jsme rozšířili i na výrobu postelí, které se vyznačují dlouhodobou odolností a spolehlivostí, odlišující se tak od běžných produktů dostupných v obvyklých obchodních řetězcích. Tato kvalita a důvěra v naše produkty nám umožňuje nabídnout vám rozšířenou záruku bez příplatku.

Máte speciální přání?

Podělte se s námi! Ať už jste si vybrali neobvyklou velikost postele, preferujete nadměrně vysoké matrace, nebo potřebujete matraci s jedinečnou vrstvou, my jako výrobci nabízíme široké spektrum možností na míru. Sdělte nám své představy a společně najdeme cestu, jak je realizovat.

Náklaďák nechte sousedovi

Zapomeňte na složité nakládání nábytku do svého osobního vozu nebo vymýšlení alternativ dopravy k vám. Dopravu máme vlastní v Ostravě a okolí. Matraci třeba i s postelí vám dovezeme, kam jen budete chtít a na přání vše smontujeme.

Nahlédněte do prodejny v Ostravě

prodejna Praha Prodejna Hradec Králové prodejna Olomouc prodejna Ostrava prodejna Frýdek-Místek prodejna Zlín

6 prodejen po celé ČR

Nevíte, zda se vám bude postel líbit nebo pro vás bude matrace pohodlná? Přijeďte si vše prohlédnout, osahat anebo si poležet.

Jak to vidí zákazníci

5.0

★ ★ ★ ★ ★

více než 60 hodnocení

Martin

★ ★ ★ ★ ★

Nakupovali jsme nemálo zboží a opakovaně. Vždy naprostá spokojenost. Odborná konzultace, bylo-li potřeba, předem dané podmínky, dovoz zboží podle dohody, montáž, ..... a zejména velmi kvalitní zboží. Je zřejmé, že se časem "vrátíme". Mohu doporučit. A ještě poděkování všem, kteří se na precizní službě podílejí.

Hana

★ ★ ★ ★ ★

Všem mohu obchod bez zaváhání doporučit, skvělá komunikace, krásná kvalitní postel, montáž bez problémů - vše přesně nachystáno, doprava také na jedničku. Děkujeme.

Josef

★ ★ ★ ★ ★

Chci vyjádřit poděkování dámám v této firmě, které vyřizují objednávky za jejich velkou vstřícnost při vyřizování objednávky. Pomohly nám vybrat barvy i styl ložnice, a to dokonce i v neděli. Patří jim velký dík a uznání celé firmě.

Margit

★ ★ ★ ★ ★

Matraci mám krátce, zatím jsem s ní velmi spokojená, jakož i s komunikací s výrobcem a s doručením velmi příjemným pánem řidičem, který přes fakt, že je pátek podvečer, se choval velmi příjemně a ochotně. Děkuji a doporučuji.

Napište nám

Máte speciální přání nebo se chcete jen na něco zeptat? Využijte kontaktního formuláře nebo nám zavolejte.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: