Matrace Olomouc

Kvalitní matrace Olomouc

Jste z Olomouce a sháníte kvalitní matraci? Není nic jednoduššího než si vybrat na naší prodejně či eshopu. Naše prodejna se nachází kousek od hlavního vlakového nádraží v Olomouci a nabízí největší expozici postelí a matrací v regionu. Na prodejní ploše velikosti cca 300 m2 máme připraveny desítky kvalitních matrací, které si můžete hned vyzkoušet a osahat. Jsme český výrobce matrací a dokážeme pro vás vyrobit i matraci na míru. Vyrábíme je z vlastních špičkových pěn PremioPUR®, které zaručují tu nejvyšší kvalitu matrací.

Rádi vám také s výběrem nové matrace poradíme. Naši pracovníci jsou specialisté na zdravý spánek a pomohou vám vybrat kvalitní matraci, na které se budete cítit pohodlně. Začněte každé nové ráno s matracemi USNU Nové spaní. 

Vybrat si můžete z mnoha typů matrací:

 

Rádi byste se na cokoliv zeptali? Napište nám, zavolejte nebo ideálně navštivte naši novou prodejnu v Olomouci. Máme zde pro vás připravenu nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality. Matrace vám samozřejmě přivezeme s dopravou zdarma až k vám domů.

 

USNU_prodejna_Olomouc_header_2023

Olomouc_header

Prodejna Olomouc 

Adresa

Jeremenkova 1142/42
Olomouc
779 00

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00
státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě