SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele, lamino postele v Dub Bardolino a vybrané matrace USNU®. Platí od 1.5. - 31.5.2024

Matrace Frýdek Místek

Kvalitní matrace Frýdek-Místek

Navštivte naši prodejnu matrací ve Frýdku-Místku na ul. Radniční 21 na Zámeckým náměstí. Vyberete si matraci, rošt, postel a získáte odborný názor od proškoleného personálu.

Frýdek-Místek, město rozkládající se na dvou březích řeky Ostravice, je místem, kde se spojují tradice s moderním životním stylem. Ať už jste se vydali na procházku po historickém centru, navštívili místní kultury nebo se vydali na výlet do okolních Beskyd, je důležité mít místo, kde můžete nabrat nové síly. A co může být lepší než kvalitní matrace od firmy USNU?

Pokud jste z Frýdku-Místku a hledáte matraci, která vám poskytne dokonalý komfort a zároveň podpoří vaše zdraví, jste na správném místě. Firma USNU je českým výrobcem matrací, který klade důraz na kvalitu, ergonomii a zákaznickou spokojenost.

Podívejte se, jak to u nás vypadá

Proč si vybrat matraci v naší prodejně ve Frýdku-Místku?

  • Česká kvalita: USNU kombinuje tradiční řemeslné techniky s nejnovějšími poznatky z oblasti ergonomie. Vaše matrace bude nejen pohodlná, ale také podporuje správnou polohu vašeho těla během spánku.
  • Široká nabídka pro všechny potřeby: Ať už hledáte matraci ortopedickou, paměťovou nebo s pružinami, USNU má v nabídce řešení pro každého. Navíc vám rádi poradí s výběrem té správné matrace podle vašich potřeb a zvyků.
  • Odborné poradenství a servis: Výběr matrace je důležitým rozhodnutím, které může ovlivnit kvalitu vašeho spánku. Proto je tu pro vás tým odborníků z USNU, kteří vám rádi pomohou s výběrem a poskytnou vám i servis po zakoupení.
  • Máme prodejnu ve městě: Můžete si přijít podívat do naší prodejny ve Frýdku-Místku.

Pokud tedy hledáte kvalitní matraci ve Frýdku-Místku, neváhejte a vydejte se do prodejny USNU na ul. Radniční 21, Frýdek-Místek. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu, kvalitě a ergonomii, které vám mohou matrace od USNU nabídnout. Věříme, že s nimi objevíte novou dimenzi odpočinku a vaše noci budou plné klidného a regenerujícího spánku.

Olomouc_header

Prodejna Frýdek-Místek (400 m2 prodejní plochy)

Adresa

Radniční 21
Frýdek-Místek
738 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod
So 9:00 - 12:00 hod

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

Nahlédněte do prodejny ve Frýdku-Místku