SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele, lamino postele v Dub Bardolino a vybrané matrace USNU®. Platí od 1.5. - 31.5.2024

Postele Frýdek Místek

Kvalitní postele Frýdek-Místek

Jste z Frýdku-Místku a sháníte kvalitní postel? Není nic jednoduššího než si vybrat na naší prodejně či eshopu. Prodejnu máme na Zámeckém náměstí ve Frýdku Místku. Na největší specializované prodejně ložnic v tomto regionu máme připraveny desítky kvalitních českých postelí z masivu, čalouněných postelí nebo postelí z lamina (vše naše produkty USNU), které si můžete vyzkoušet a osahat. Samozřejmostí je možnost rozvozu a montáže zboží kdekoli po ČR. 

Raději byste nakupovali online? Postele z masivu, čalouněné, pro hotely i luxusní si prohlédněte na stránce postele a ložnice. Výběr postele do ložnice však nepodceňujte, my vám rádi s výběrem poradíme. Samozřejmě ke každé posteli si u nás můžete vybrat i kvalitní matraci.

 

Vybírejte z následujících typů postelí:

 

 

Rádi byste se na cokoliv zeptali? Napište nám, zavolejte nebo ideálně navštivte naši novou prodejnu Frýdek-Místek. Máme zde pro vás připravenu nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

 

Olomouc_header

Prodejna Frýdek-Místek (400 m2 prodejní plochy)

Adresa

Radniční 21
Frýdek-Místek
738 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod
So 9:00 - 12:00 hod

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

Nahlédněte do prodejny ve Frýdku-Místku