SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Postele Třinec

Kvalitní Postele Třinec

Hledáte postele v Třinci? USNU Nové spaní, kde design setkává funkčnost. Naše postele jsou vytvořeny s důrazem na estetiku a kvalitu, kombinujíc tradiční řemeslo s moderním stylem. Navštivte nás ve Frýdku-Místku nebo třeba Ostravě a nechte se inspirovat naším sortimentem, který přináší harmonii a pohodlí do vaší ložnice.

Pokud jste z Třince a sháníte kvalitní postel, nemusíte hledat dál. Jsme tu pro vás s kamennou prodejnou a online eshopem. Kamenná prodejna se nachází nedaleko Třince ve Frýdku-Místku. Na našem místě naleznete mnoho českých postelí vysoké kvality, které si můžete vyzkoušet osobně.

Pokud dáváte přednost online nákupům, prohlédněte si naši webovou stránku s nabídkou postelí vyrobených z masivu, čalouněných a vhodných pro hotely i luxusní prostory. Výběr správné postele pro váš spánek je důležitý, a naši odborníci vám rádi poradí s výběrem. Kromě toho nabízíme kvalitní matrace, které si můžete vybrat ke své dřevěné posteli. A co se týče dopravy, neváhejte. Vše vám doručíme až k vám domů do Třince.

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo nám napište. Ideálně se zastavte v naší nové prodejně postelí ve Frýdku-Místku, kde najdete největší nabídku kvalitních matrací a postelí nejvyšší kvality.

Výběr z postelí:

  • Postele z masivu
  • Postele s úložným prostorem
  • Rozkládací postele
  • Lamino postele
  • Čalouněné postele
  • Luxusní postele

 

 
 

Olomouc_header

Prodejna Frýdek-Místek (25km od Třince)

Adresa

Radniční 21
Frýdek-Místek
738 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod
So 9:00 - 12:00 hod

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

Prodejna postelí