SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele, lamino postele v Dub Bardolino a vybrané matrace USNU®. Platí od 1.5. - 31.5.2024

Matrace Kolín

Kvalitní matrace Kolín

Chcete vybrat matraci ve městě Kolín a potřebujete kvalitní matraci na které budete spát jako miminko po mnoho let? Vybrat si ji můžete snadno u nás. Naše prodejna a eshop matrací i postelí jsou vám k dispozici. Nacházíme se v blízkosti Kolína v Praze. Na našem místě máme připraveno mnoho kvalitních matrací, které můžete okamžitě vyzkoušet. Jsme českými výrobci matrací a umíme vyrobit i matraci na zakázku. Všechny naše matrace jsou vyrobeny z prvotřídních pěn PremioPUR®.

Naši odborníci vám také rádi poradí při výběru nové matrace, abyste měli ideální spánek. Každý nový den můžete začít s matracemi USNU Nové spaní. A navíc matraci vám dopravíme až k vám domů do Kolína.

Matrace Kolín

Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo ideálně navštívit naši novou prodejnu matrací v Praze, kde máme připravenou nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Máme prodejny v ČR

  • Praha
  • Hradec Králové
  • Olomouc
  • Ostrava
  • Zlín
  • Frýdek-Místek

 

Prodejna matrací a postelí Praha

Olomouc_header

Prodejna Praha (52km od Kolína)

Adresa

Českobrodská 444
Praha 9 Dolní Počernice
190 12

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě