SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Matrace Holešov

Kvalitní matrace Holešov

Vybíráte matraci v Holešově? V blízkosti se nachází naše prodejna matrací v Olomouci nebo ve Zlíně kde je velký výběr matrací, ale také i postelí, roštů a doplňků do ložnice.

Holešov, město s bohatou historií a kulturou, si zaslouží kvalitní spánek. A kvalitní spánek začíná správnou matrací. Pokud jste z Holešova a hledáte matraci, která vám poskytne pohodlí a podporu, USNU je vaše volba.

Navštivte prodejnu ve Zlíně

Ačkoli USNU nemá prodejnu přímo v Holešově, ve Zlíně, který je jen kousek od Holešova, najdete rozsáhlou nabídku matrací. Navštivte prodejnu a vyzkoušejte si matrace na vlastní kůži. Odborníci vám rádi poradí a pomohou vám s výběrem.

Matrace Holešov

Kvalitní matrace je základem pro regeneraci a pohodlný spánek. USNU nabízí matrace, které kombinují kvalitu, design a funkčnost. Pokud hledáte matraci v Holešově, USNU je správná volba.

 

Proč si vybrat matraci od USNU v Holešově?

  • Česká kvalita: USNU je hrdý na své české kořeny a nabízí matrace vyrobené s důrazem na kvalitu a trvanlivost.
  • Osobní konzultace: Každý z nás má jiné potřeby a preference, co se týče spánku. Odborníci z USNU vám rádi pomohou najít tu pravou matraci pro vás. Máme 6 poboček po celé ČR - nejblíže máte naši prodejnu matrací ve Zlíně.
  • Nakupujte online v eshopu: Pro ty, kteří dávají přednost online nákupu, je k dispozici eshop s detailními informacemi o každé matraci.

 

Prodejna Zlín (14km od Holešova)

Adresa

Třída Tomáše Bati 481
(100 m od divadla)

Zlín
760 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě