SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

Postele Nový Jičín

Kvalitní postele Nový Jičín

Pokud pocházíte z Nového Jičína a toužíte po kvalitní posteli, nemusíte hledat dál. Jsme tu pro vás s kamennou prodejnou a online eshopem. Kamenná prodejna se nachází nedaleko Nového Jičína ve Frýdku-Místku. Na našem místě máme mnoho českých postelí vysoké kvality, které si můžete vyzkoušet osobně.

Pokud preferujete online nákupy, prohlédněte si naši webovou stránku s nabídkou postelí vyrobených z masivu, čalouněných a vhodných pro hotely i luxusní prostory. Výběr správné postele pro váš spánek je důležitý, a naši odborníci vám rádi poradí s výběrem. Kromě toho máme kvalitní matrace, které si můžete vybrat ke své posteli. A pokud jde o dopravu, neváhejte. Vše vám doručíme až k vám domů do Nového Jičína.

Nový Jičín, známý svými historickými památkami a malebným náměstím, je místem, kde se historie snoubí s moderním životem. Po procházce městem, kde každý krok připomíná bohatou historii, je důležité mít místo, kde můžete najít klid a odpočinek. A co je základem takového odpočinku? Samozřejmě postel, která vám nabídne pohodlí a kvalitní spánek. A právě zde vstupuje do hry firma USNU.

Pokud jste z Nového Jičína a hledáte postel, která by vám poskytla dokonalý komfort a zároveň byla estetickým doplňkem vaší ložnice, jste na správném místě. Firma USNU je českým výrobcem postelí, který klade důraz na kvalitu, design a zákaznickou spokojenost. V blízké prodejně postelí můžete navštívit naši prodejnu a vybrat si z široké nabídky postelí. Máme 6 prodejen v ČR.

 

Proč si vybrat postel od USNU v Novém Jičíně?

Spojení české kvality a moderního designu: USNU je český výrobce, který kombinuje tradiční řemeslné techniky s moderním designem. Vaše postel bude nejen pohodlná, ale i esteticky atraktivní.

Široká nabídka pro všechny vkusy: Ať už máte rádi minimalistický, rustikální nebo luxusní styl, USNU má v nabídce postel pro každého. Navíc vám rádi poradí s výběrem té správné postele podle vašich potřeb.

Odborné poradenství: Není vždy snadné vybrat tu správnou postel. Proto je tu pro vás tým odborníků z USNU, kteří vám rádi pomohou s výběrem a poskytnou vám i servis po zakoupení.

Pokud tedy hledáte kvalitní postel v Novém Jičíně, neváhejte a vydejte se do prodejny USNU v Olomouci, Ostravě nebo Frýdku-Místku. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu, kvalitě a designu, které vám mohou postele od USNU nabídnout. Věříme, že s nimi objevíte novou dimenzi odpočinku a vaše ložnice se stane místem, kde budete načerpat novou energii pro další den.

Naše prodejny postelí najdete ve městech:

  • Frýdek-Místek
  • Ostrava
  • Zlín
  • Olomouc
  • Hradec Králové
  • Praha

 

Olomouc_header

Prodejna Frýdek-Místek (20km od Nového Jičína)

Adresa

Radniční 21
Frýdek-Místek
738 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod
So 9:00 - 12:00 hod

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

Prodejna postelí