SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Matrace Uherské Hradiště

Kvalitní matrace Uherské Hradiště

Vybíráte matraci v Uherském Hradišti? V blízkém Zlíně máme prodejnu matrací, postelí, roštů a doplňků do ložnice. Dalších 5 prodejen v ČR. Jako výrobce matrací se zakládáme na kvalitě a odborném poradenství.

Význam kvalitní matrace pro zdraví

Málokdo si uvědomuje, jak důležitou roli hraje matrace v našem životě. Trávíme na ní téměř třetinu svého života, a proto by měla být kvalitní a pohodlná. Správná matrace může předcházet bolestem zad, krku a dalším zdravotním problémům.

Výběr matrace podle vašich potřeb

Každý z nás má jiné preference co se týče spánku. Někdo preferuje tvrdší matraci, zatímco jiný měkčí. Důležité je vědět, jaký typ matrace je pro vás ten pravý. V USNU.cz nabízíme širokou škálu matrací, od ortopedických, přes zdravotní až po matrace z paměťové pěny.

Proč zvolit matrace od USNU.cz?

USNU.cz je český výrobce matrací s bohatou tradicí. Vyrábíme matrace z kvalitních materiálů, které procházejí přísnými kontrolami. Naše matrace jsou navrženy tak, aby podporovaly správnou polohu těla během spánku a zároveň byly pohodlné.

 

Matrace Uherské Hradiště

Pokud hledáte kvalitní matrace v Uherském Hradišti, neváhejte navštívit naši prodejnu ve Zlíně. Naši specialisté vám rádi pomohou s výběrem matrace, která bude vyhovovat vašim potřebám. Investujte do svého zdraví a kvality spánku s matracemi od USNU.cz.

Prodejna Zlín (22km od Uherského Hradiště)

Adresa

Třída Tomáše Bati 481
(100 m od divadla)

Zlín
760 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě