SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Matrace Třinec

Kvalitní matrace Třinec

Vybíráte matraci v Třinci? Máme prodejnu matrací ve Frýdku-Místku i Ostravě, blízké vzdálenosti od Třince. Jste obyvatelem Třince a potřebujete kvalitní matraci? U nás je to velmi snadné. Můžete si vybrat v naší prodejně nebo online v eshopu. Naše prodejna matrací se nachází poblíž Třince a to ve Frýdku-Místku. Na našem místě máme k dispozici široký sortiment výborných matrací, které si můžete okamžitě vyzkoušet a osahat. Jsme českým výrobcem matrací a jsme schopni vyrobit i matraci na míru. Všechny naše matrace jsou vyrobeny z vlastních špičkových pěn PremioPUR®.

Naši odborníci jsou také ochotni vám pomoci s výběrem nové matrace, aby vám poskytla optimální komfort pro zdravý spánek. Začněte každé ráno s matracemi USNU Nové spaní. Navíc matraci vám přivezeme až k vám domů do Třince.

Na výběr máte z různých velikostí matrací:

  • Matrace 80x200
  • Matrace 90x200
  • Matrace 100x200
  • Matrace 120x200
  • Matrace 140x200
  • Matrace 160x200
  • Matrace 180x200
  • Matrace 200x200

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo přijít osobně do naší nové prodejny ve Frýdku-Místku, kde máme pro vás připravenou nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Matrace Třinec

Pokud pocházíte z Českého Těšína a toužíte po kvalitní posteli, nemusíte hledat dál. Jsme tu pro vás s kamennou prodejnou a online eshopem. Kamenná prodejna se nachází nedaleko Českého Těšína ve Frýdku-Místku. Na našem místě najdete mnoho českých postelí vysoké kvality, které si můžete vyzkoušet osobně.

Pokud dáváte přednost online nákupům, prohlédněte si naši webovou stránku s nabídkou postelí vyrobených z masivu, čalouněných, vhodných pro hotely i luxusní prostory. Výběr správné postele pro váš spánek je klíčový, a naši odborníci vám rádi poradí s výběrem. Kromě toho nabízíme kvalitní matrace, které si můžete vybrat ke své posteli. A pokud jde o dopravu, neváhejte. Vše vám doručíme až k vám domů do Třince.

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo nám napište. Ideálně se zastavte v naší nové prodejně ve Frýdku-Místku, kde najdete největší nabídku kvalitních matrací a postelí nejvyšší kvality.

 

Rádi byste se na cokoliv zeptali? Napište nám, zavolejte nebo ideálně navštivte naši novou prodejnu ve Frýdku-Místku, která je 25 km od Třince. 

Olomouc_header

Prodejna Frýdek-Místek (25km od Třince)

Adresa

Radniční 21
Frýdek-Místek
738 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod
So 9:00 - 12:00 hod

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

Prodejna matrací