SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

Matrace Havířov

Kvalitní matrace Havířov

 

Jste obyvatelem Havířova a hledáte kvalitní matraci? U nás je to velmi jednoduché. Můžete si vybrat v naší prodejně nebo online v eshopu. Naše prodejna se nachází v blízkosti Havířova ve Frýdku-Místku. Na místě máme připraveno mnoho kvalitních matrací, které si můžete okamžitě vyzkoušet. Jsme českými výrobci matrací a umíme vyrobit i matraci na zakázku. Všechny naše matrace jsou vyrobeny z prvotřídních pěn PremioPUR®.

Naši odborníci vám také ochotně poradí při výběru nové matrace pro zajištění optimálního spánku. Každý den můžete začít s matracemi USNU Nové spaní. A co je nejdůležitější, matraci vám dopravíme až k vám domů do Havířova.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo navštívit naši novou prodejnu ve Frýdku-Místku blízko Havířova , kde máme pro vás připravenou širokou nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Havířov, známý svou moderní architekturou a mladým duchem, je městem, kde se dynamika městského života snoubí s potřebou klidného odpočinku. Po dni stráveném v ruchu města, návštěvou kulturních akcí nebo po náročném pracovním dni si každý obyvatel zaslouží kvalitní odpočinek. A co je základem tohoto odpočinku? Správně, matrace, která vám nabídne hluboký a regenerující spánek. A právě zde vstupuje do hry firma USNU.

Pokud jste z Havířova a hledáte matraci, která by vám poskytla pohodlí a zároveň podporu vašemu tělu, jste na správném místě. Firma USNU je českým výrobcem matrací, který klade důraz na kvalitu a zákaznickou spokojenost. V blízké Olomouci můžete navštívit jejich prodejnu a vybrat si z široké nabídky matrací tu pravou pro vás.

Proč si vybrat matraci od USNU v Havířově?

  • Česká kvalita v srdci Moravskoslezského kraje: USNU je český výrobce, který vyrábí matrace z kvalitních materiálů. Můžete si být jisti, že vaše matrace bude mít dlouhou životnost a poskytne vám pohodlí na mnoho let.
  • Široká nabídka pro všechny potřeby: Ať už hledáte ortopedickou, zdravotní, pružinovou nebo paměťovou matraci, USNU má v nabídce vše. Navíc vám rádi poradí s výběrem té správné matrace podle vašich potřeb.
  • Odborné poradenství přímo v Ostravě nebo Frýdku-Místku: Není vždy snadné vybrat tu správnou matraci. Proto je tu pro vás tým odborníků z USNU, kteří vám rádi pomohou s výběrem.
 

 

Pokud tedy hledáte kvalitní matraci v Havířově, neváhejte a vydejte se do prodejny USNU v Ostravě nebo Frýdku-Místku, které jsou blízko Havířova. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu a kvalitě, které vám mohou matrace od USNU nabídnout. Věříme, že s nimi objevíte novou dimenzi spánku a každé ráno se probudíte plní energie a připraveni čelit novým výzvám.

Olomouc_header

Prodejna Frýdek-Místek (15km od Havířova)

Adresa

Radniční 21
Frýdek-Místek
738 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod
So 9:00 - 12:00 hod

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

Naše prodejna matrací