SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Postele Přerov

Kvalitní Postele Přerov

Jste z Přerova a sháníte kvalitní postel? Není nic jednoduššího než si vybrat na naší prodejně či eshopu. Prodejnu s největší expozicí v regionu (až 300 m2 prodejní plochy) máme jen kousek od Přerova a to v Olomouci, kousek od hlavního vlakového nádraží. Na naší prodejně máme připraveny desítky kvalitních českých postelí, které si můžete vyzkoušet a osahat. Vyplatí se Vám udělat si krátký výlet a vidět na jednom místě kompletní nabídku postelí ve všech variantách od čalouněných, masivních až po lamino postele v různých cenových kategoriích. 

Raději byste nakupovali online? Postele z masivu, čalouněné, pro hotely i luxusní si prohlédněte na stránce postele a ložnice. Výběr postele do ložnice však nepodceňujte, my vám rádi s výběrem poradíme. Samozřejmě ke každé posteli si u nás můžete vybrat i kvalitní matraci.

Vybírejte z následujících typů postelí:

 

Rádi byste se na cokoliv zeptali? Napište nám, zavolejte nebo ideálně navštivte naši novou prodejnu v Olomouci. Máme zde pro vás připravenu nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

 

USNU_prodejna_Olomouc_header_2023

Olomouc_header

Prodejna Olomouc 

Adresa

Studentská 4
Olomouc
779 00

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00
Dne 21.7. od 10:00 - 15:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě