SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

Matrace Příbram

Kvalitní matrace Příbram

Pocházíte z Příbrami a sháníte kvalitní matraci? U nás je výběr jednoduchý. Můžete si vybrat v naší prodejně nebo v eshopu. Prodejna se nachází poblíž Příbrami v Praze. Na našem místě najdete mnoho kvalitních matrací, které můžete okamžitě vyzkoušet. Jsme českými výrobci matrací a umíme vyrobit matraci na míru. Všechny naše matrace jsou vyrobeny z prvotřídních pěn PremioPUR®.

Naši odborníci vám také rádi poradí při výběru nové matrace, abyste měli ideální spánek. Začněte každý nový den s matracemi USNU Nové spaní. A co je nejdůležitější, matraci vám dopravíme až k vám domů do Příbrami.

Máte-li jakékoliv otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo navštívit naši novou prodejnu v Praze, kde máme připravenou nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Vliv matrace na kvalitu spánku

Kvalita spánku je základním kamenem našeho zdraví a pohody. Správně zvolená matrace může výrazně ovlivnit hloubku a délku našeho spánku. Pokud se často budíte unavení a bez energie, může za to být právě nevhodná matrace.

Jak poznat, že je čas na novou matraci?

Pokud si všimnete, že se vaše matrace prohlubuje nebo má nerovnosti, může to být známka toho, že je čas na její výměnu. Dalším indikátorem může být časté probouzení během noci nebo bolesti zad ráno po probuzení.

Výhody nákupu matrace v USNU.cz

Kromě široké nabídky kvalitních matrací nabízí USNU.cz také odborné poradenství. Naši specialisté vám rádi pomohou s výběrem matrace, která bude vyhovovat vašim potřebám a představám. Díky vlastní výrobě matrací máme přehled o všech materiálech a technologiích, které používáme, a můžeme tak zaručit jejich vysokou kvalitu.

Matrace Příbram

Pokud hledáte kvalitní matrace v Příbrami a okolí, neváhejte navštívit naši prodejnu v Praze, která je jen několik kilometrů od Příbrami. Naši specialisté vám rádi pomohou s výběrem matrace, která bude vyhovovat vašim potřebám. Investujte do svého zdraví a kvality spánku s matracemi od USNU Nové spaní.

 

Prodejna matrací a postelí Praha

Olomouc_header

Prodejna Praha (55km od Příbrami)

Adresa

Českobrodská 444
Praha 9 Dolní Počernice
190 12

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě