SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Matrace Opava

Kvalitní matrace Opava

 

Vybíráte matraci v Opavě? Potřebujete matraci vyzkoušet nebo si nechat odborně poradit s typem matrací a jeho výškou? V blízkosti najdete naši prodejnu v Ostravě, kde najdete široký výběr matrací.

Opava, často označovaná jako Bílá perla Slezska, je městem s bohatou historií a kulturou. Po dni stráveném procházením malebných uliček, návštěvou historických památek nebo po náročném pracovním dni si každý obyvatel zaslouží kvalitní odpočinek. A co je základem tohoto odpočinku? Správně, matrace, která vám nabídne hluboký a regenerující spánek. A právě zde vstupuje do hry firma USNU.

Pokud jste z Opavy a hledáte matraci, která by vám poskytla pohodlí a zároveň podporu vašemu tělu, jste na správném místě. Firma USNU je českým výrobcem matrací, který klade důraz na kvalitu a zákaznickou spokojenost. V blízké Ostravě můžete navštívit jejich prodejnu a vybrat si z široké nabídky matrací tu pravou pro vás.

Proč si vybrat matraci od USNU v Opavě?

Česká kvalita v srdci Slezska: USNU je český výrobce, který vyrábí matrace z kvalitních materiálů. Můžete si být jisti, že vaše matrace bude mít dlouhou životnost a poskytne vám pohodlí na mnoho let.

Široká nabídka pro všechny potřeby: Ať už hledáte ortopedickou, zdravotní, pružinovou nebo paměťovou matraci, USNU má v nabídce vše. Navíc vám rádi poradí s výběrem té správné matrace podle vašich potřeb.

Odborné poradenství přímo v Ostravě: Není vždy snadné vybrat tu správnou matraci. Proto je tu pro vás tým odborníků z USNU, kteří vám rádi pomohou s výběrem.

Pokud tedy hledáte kvalitní matraci v Opavě, neváhejte a vydejte se do prodejny matrací USNU v Ostravě. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu a kvalitě, které vám mohou matrace od USNU nabídnout. Věříme, že s nimi objevíte novou dimenzi spánku a každé ráno se probudíte plní energie.

Olomouc_header

Olomouc_header

Prodejna Ostrava (26km od Opavy)

Adresa

Opavská 6113/1
Ostrava Poruba
708 00

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě