DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR na všechny produkty. SLEVA 10% na vybrané postele a matrace USNU®. Platí od 2.4. - 30.4.2024

Matrace Nový Jičín

Kvalitní matrace Nový Jičín

Pocházíte z Nového Jičína a máte zájem o kvalitní matraci? U nás to získáte snadno. Můžete si vybrat v naší prodejně nebo na internetu v eshopu. Naše prodejna matrací se nachází v blízkosti Nového Jičína ve Frýdku-Místku. Na místě máme široký sortiment výjimečných matrací, které si můžete ihned vyzkoušet. Jsme českými výrobci matrací a umíme vyrobit i matraci na míru. Všechny naše matrace jsou vytvořeny z vlastních špičkových pěn PremioPUR®.

Naši specialisté vám také rádi poradí při výběru nové matrace pro maximální pohodlí během spánku. Každé ráno můžete začít s matracemi USNU Nové spaní. A co je nejdůležitější, matraci vám přivezeme až k vám domů do Nového Jičína. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo navštívit naši novou prodejnu ve Frýdku-Místku, kde jsme pro vás připravili nejširší sortiment matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Nový Jičín, známý svou malebnou architekturou a bohatou historií, je místem, kde se tradice snoubí s moderním životem. Po dni stráveném procházením historického centra nebo po náročném pracovním dni si každý obyvatel zaslouží kvalitní odpočinek. A co je základem tohoto odpočinku? Správně, matrace, která vám nabídne hluboký a regenerující spánek. A právě zde vstupuje do hry firma USNU.

 

Matrace Nový Jičín

Pokud jste z Nového Jičína a hledáte matraci, která by vám poskytla pohodlí a zároveň podporu vašemu tělu, jste na správném místě. Firma USNU je českým výrobcem matrací, který klade důraz na kvalitu a zákaznickou spokojenost. V blízké prodejně ve Frýdku-Místku nebo Ostravě můžete vše vyzkoušet a nechat si poradit.

Proč si vybrat matraci od USNU v Novém Jičíně?

  • Česká kvalita v srdci Beskyd: USNU je český výrobce, který vyrábí matrace z kvalitních materiálů. Můžete si být jisti, že vaše matrace bude mít dlouhou životnost a poskytne vám pohodlí na mnoho let.
  • Široká nabídka pro všechny potřeby: Ať už hledáte ortopedickou, zdravotní, pružinovou nebo paměťovou matraci, USNU má v nabídce vše. Navíc vám rádi poradí s výběrem té správné matrace podle vašich potřeb.
  • Odborné poradenství v prodejně Ostrava, Frýdek-Místek nebo Olomouc: Není vždy snadné vybrat tu správnou matraci. Proto je tu pro vás tým odborníků z USNU, kteří vám rádi pomohou s výběrem.

Pokud tedy hledáte kvalitní matraci v Novém Jičíně, neváhejte a vydejte se do nejbližší prodejny USNU Nové spaní. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu a kvalitě, které vám mohou matrace od USNU nabídnout. Věříme, že s nimi objevíte novou dimenzi spánku.

Olomouc_header

Prodejna Frýdek-Místek (25 km od Nového Jičína)

Adresa

Radniční 21
Frýdek-Místek
738 01

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod
So 9:00 - 12:00 hod

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

Naše prodejna matrací