SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele, lamino postele v Dub Bardolino a vybrané matrace USNU®. Platí od 1.5. - 31.5.2024

Matrace Ústí nad Labem

Kvalitní matrace Ústí nad Labem

Pocházíte z Ústí nad Labem a hledáte kvalitní matraci? U nás je to velmi jednoduché. Prodejna a eshop jsou k dispozici. Nacházíme se v dojezdové vzdálenosti od Ústí nad Labem v Praze. Máme široký výběr kvalitních matrací, které si můžete ihned vyzkoušet. Jsme českými výrobci matrací a umíme vyrobit matraci na míru. Naše matrace jsou vyrobeny z prvotřídních pěn PremioPUR®.

Naši pracovníci vám také rádi poradí při výběru nové matrace, abyste měli ideální spánek. Každý nový den můžete začít s matracemi USNU Nové spaní. A navíc matraci vám přivezeme až k vám domů do Ústí nad Labem.

V nabídce máme různé velikosti:

  • Matrace 80x200
  • Matrace 90x200
  • Matrace 120x200
  • Matrace 140x200
  • Matrace 160x200
  • Matrace 180x200
  • Matrace 200x200

Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo ideálně navštívit naši novou prodejnu v Praze, kde máme připravenou nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Význam kvalitní matrace pro zdravý spánek

Spánek je základním pilířem našeho zdraví a pohody. Kvalitní matrace může výrazně ovlivnit kvalitu našeho spánku a tím i celkovou kvalitu našeho života. Pokud trpíte nespavostí, bolestmi zad nebo se často budíte unavení, může za to být nevhodná matrace.

Individuální přístup k výběru matrace

Každý člověk je jedinečný a to, co je pohodlné pro jednoho, nemusí vyhovovat druhému. Proto je důležité vybrat matraci, která bude vyhovovat vašim individuálním potřebám. V USNU.cz nabízíme široký výběr matrací různých typů a tvrdostí, abychom vyhověli potřebám co největšího počtu zákazníků.

Dlouhodobá investice do zdraví

Nákup nové matrace je investicí nejen do vašeho pohodlí, ale především do vašeho zdraví. Kvalitní matrace může předcházet bolestem zad, problémům s krční páteří a dalším zdravotním komplikacím spojeným se špatným spánkem.

Matrace Ústí nad Labem

Pokud hledáte kvalitní matrace v Ústí nad Labem, USNU.cz je vaším ideálním místem. Nabízíme široký výběr matrací pro různé potřeby a preference. Navštivte naši prodejnu matrací v Praze a nechte se poradit našimi specialisty. Investujte do svého zdraví a kvality spánku s matracemi od USNU.cz.

 

Prodejna matrací a postelí Praha

Olomouc_header

Prodejna Praha (79km od Ústí nad Labem)

Adresa

Českobrodská 444
Praha 9 Dolní Počernice
190 12

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě