DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR na všechny produkty. SLEVA 10% na vybrané postele a matrace USNU®. Platí od 2.4. - 30.4.2024

Matrace Rakovník

Kvalitní matrace Rakovník

Žijete v Rakovníku a potřebujete kvalitní matraci? U nás je výběr snadný. Navštivte naši prodejnu nebo eshop. Prodejna se nachází v blízkosti Rakovníka v Praze. Na naší prodejně máme široký výběr kvalitních matrací, které si můžete okamžitě vyzkoušet. Jsme českými výrobci matrací a umíme vyrobit i matraci na zakázku. Všechny naše matrace jsou vyrobeny z vlastních špičkových pěn PremioPUR®.

Naši specialisté vám také rádi poradí při výběru nové matrace, abyste měli ideální spánek. Každý nový den můžete začít s matracemi USNU Nové spaní. A navíc matraci vám doveze až k vám domů do Rakovníka.

Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo ideálně navštívit naši novou prodejnu v Praze, kde máme pro vás připravenou nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Význam kvalitní matrace pro zdraví

Mnoho lidí podceňuje význam kvalitní matrace pro celkové zdraví a pohodu. Matrace, na které spíme, má přímý vliv na kvalitu našeho spánku, a tím i na naše celkové zdraví. Správná matrace může pomoci předcházet bolestem zad, nespavosti a dalším zdravotním problémům.

Výhody nákupu matrace v USNU.cz

USNU.cz nabízí širokou škálu matrací pro všechny typy spáčů. Ať už hledáte matraci pro děti, ortopedickou matraci nebo matraci z paměťové pěny, v USNU.cz najdete to, co potřebujete. Navíc nabízíme 3D vizualizaci produktů, což vám umožní lépe si představit, jak bude matrace vypadat v reálném prostředí.

Doprava a servis

Pro zákazníky z Rakovníka nabízíme dopravu matrací přímo k vám domů. Naše zkušené týmy také poskytují odbornou instalaci a poradenství při výběru správné matrace. V případě jakýchkoli dotazů nebo obav můžete kdykoli kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Matrace Rakovník

Pokud hledáte kvalitní matrace v Rakovníku, USNU.cz je vaše nejlepší volba. Nabízíme široký výběr matrací, odborné poradenství a prvotřídní zákaznický servis. Investujte do svého zdraví a pohody s matracemi od USNU.cz.

Mají matrace váhový limit? Ano, některé jsou vhodné do 130 kg a některé do 180 kg. Příklady:

  • Matrace do 110 Kg
  • Matrace do 130 Kg
  • Matrace do 150 Kg
  • Matrace do 180 Kg

 

Prodejna matrací a postelí Praha

Olomouc_header

Prodejna Praha (50km od Rakovníku)

Adresa

Českobrodská 444
Praha 9 Dolní Počernice
190 12

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě