SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele, lamino postele v Dub Bardolino a vybrané matrace USNU®. Platí od 1.5. - 31.5.2024

Matrace Pardubice

Kvalitní matrace Pardubice

Sháníte kvalitní matraci v Pardubicích? Navštivte naši prodejnu v Hradci Králové jen pár minut od Pardubic, která nabízí nejširší výběr kvalitních českých matrací USNU® v regionu. Prodejna na ulici Víta Nejedlého (u Tesly) má plochu 300 m2. Najdete tu desítky kvalitních matrací, které si můžete osahat a  vyzkoušet přímo na místě.

Jsme český výrobce matrací s 25 letou zkušeností v oboru a dokážeme pro vás vybrat a vyrobit matraci přesně podle vašich požadavků a potřeb. Matrace vyrábíme výhradně z ověřených a vysoce kvalitních materiálů se zdravotními certifikáty OEKO-TEX®.

Naši pracovníci jsou specialisté na zdravý spánek a rádi vám pomohou s výběrem matrace, na které se budete cítit pohodlně a hlavně se dobře vyspíte. Matrace USNU Nové spaní je skvělou volbou pro každodenní zdravý spánek. Začněte každé nové ráno s úsměvem.

 
Vybírejte si z široké nabídky matrací, kterou tvoří ortopedické matrace, zdravotní matrace, matrace pro děti, matrace z paměťové pěny, pružinové a taštičkové matrace a mnoho dalších typů.

Matrace Pardubice

Vybíráte matraci v Pardubicích? Naše matrace kombinují nejnovější technologie s tradičním českým řemeslem. Přijďte a nechte se poradit našimi odborníky, kteří vám pomohou najít dokonalou matraci pro regenerující spánek. V blízkosti města Pardubice máme prodejnu v Hradci Králové a Praze.

Pardubice, město známé svými koňskými dostihovými závody, historickými památkami a dynamickým životním rytmem, je místem, kde se každodenní shon mění v klidné večery. Ať už jste místní obyvatel nebo návštěvník, po dni stráveném objevováním města je nezbytné mít kvalitní místo pro odpočinek. A co může být lepší než pohodlná matrace od firmy USNU?

Pokud jste z Pardubic a hledáte matraci, která vám poskytne dokonalý komfort a zároveň podpoří vaše zdraví, jste na správném místě. Firma USNU je českým výrobcem matrací, který klade důraz na kvalitu, ergonomii a zákaznickou spokojenost. V blízkém městě Hradec Králové nebo Praha, můžete navštívit naši prodejnu a vybrat si z široké nabídky matrací tu pravou pro vás.

Proč si vybrat matraci od USNU v Pardubicích?

  • Spojení české kvality a ergonomického designu: USNU kombinuje tradiční řemeslné techniky s nejnovějšími poznatky z oblasti ergonomie. Vaše matrace bude nejen pohodlná, ale také podporuje správnou polohu vašeho těla během spánku.
  • Široká nabídka pro všechny potřeby: Ať už hledáte matraci ortopedickou, paměťovou nebo s pružinami, USNU má v nabídce řešení pro každého. Navíc vám rádi poradí s výběrem té správné matrace podle vašich potřeb a zvyků.
  • Odborné poradenství a servis: Výběr matrace je důležitým rozhodnutím, které může ovlivnit kvalitu vašeho spánku. Proto je tu pro vás tým odborníků z USNU, kteří vám rádi pomohou s výběrem a poskytnou vám i servis po zakoupení.

Pokud tedy hledáte kvalitní matraci v Pardubicích, neváhejte a vydejte se do prodejny USNU v Hradci Králové nebo Praze. Přesvědčte se na vlastní kůži o komfortu, kvalitě a ergonomii, které vám mohou matrace od USNU nabídnout. Věříme, že s nimi objevíte novou dimenzi odpočinku a vaše noci budou plné klidného a regenerujícího spánku.

 

NEW_header_HK_alt_1

Prodejna Hradec Králové (15km od Pardubic)

Adresa

Víta Nejedlého 1085/1a,
Hradec Králové, 500 03

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě