Matrace Pardubice

Kvalitní matrace Pardubice

Sháníte kvalitní matraci v Pardubicích? Navštivte naši prodejnu v Hradci Králové jen pár minut od Pardubic, která nabízí nejširší výběr kvalitních českých matrací USNU® v regionu. Prodejna na ulici Víta Nejedlého (u Tesly) má plochu 300 m2. Najdete tu desítky kvalitních matrací, které si můžete osahat a  vyzkoušet přímo na místě.

Jsme český výrobce matrací s 25 letou zkušeností v oboru a dokážeme pro vás vybrat a vyrobit matraci přesně podle vašich požadavků a potřeb. Matrace vyrábíme výhradně z ověřených a vysoce kvalitních materiálů se zdravotními certifikáty OEKO-TEX®.

Naši pracovníci jsou specialisté na zdravý spánek a rádi vám pomohou s výběrem matrace, na které se budete cítit pohodlně a hlavně se dobře vyspíte. Matrace USNU Nové spaní je skvělou volbou pro každodenní zdravý spánek. Začněte každé nové ráno s úsměvem.

Vybírejte si z široké nabídky matrací, kterou tvoří ortopedické matrace, zdravotní matrace, matrace pro děti, matrace z paměťové pěny, pružinové a taštičkové matrace a mnoho dalších typů.

Nemusíte se starat ani o dopravu, matraci vám rádi přivezeme až k vám domů.
 
Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Napište nám, zavolejte nebo ještě lépe přijďte navštívit naši prodejnu v Hradci Králové, kde pro vás máme připravenou nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

 

NEW_header_HK_alt_1

Prodejna Hradec Králové

Adresa

Víta Nejedlého 1085/1a,
Hradec Králové, 500 03

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Prodejnu otevíráme 2. 1. 2023

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě