SLEVA 20 % na vybrané postele z masivu, vybrané čalouněné postele a vybrané matrace USNU®. SLEVA 10 % na vybrané lamino postele USNU®. Akce platí do 30.6.2024.

Matrace Mladá Boleslav

Kvalitní matrace Mladá Boleslav

 

Jste z Mladé Boleslavi a hledáte kvalitní matraci, navíc vše potřebné do pro postel nebo celou ložnici? Naše prodejna matrací se nachází poblíž Mladé Boleslavi a to v Praze. Na našem místě máme připraveny desítky vynikajících matrací, které si můžete hned vyzkoušet a osahat. Jsme českými výrobci matrací a umíme vyrobit i matraci na míru. Vyrábíme je z prvotřídních pěn PremioPUR®.

Naši odborníci vám také rádi poradí s výběrem nové matrace, abyste měli ideální spánek. Každý nový den můžete začít s matracemi USNU Nové spaní. Matraci vám dopravíme až k vám domů do Mladé Boleslav.

Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo ideálně navštívit naši novou prodejnu v Praze, kde máme pro vás připravenou nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Význam kvalitní matrace v každodenním životě

Mnoho lidí podceňuje význam kvalitní matrace pro svůj každodenní život. Spánek je klíčový pro regeneraci těla i mysli a správná matrace může zásadně ovlivnit kvalitu vašeho spánku. Pokud se ráno často budíte unavení, s bolestí zad nebo krku, může být čas zvážit investici do nové matrace.

Individuální potřeby a preference

Každý z nás je jiný a má různé potřeby a preference, co se týče spánku. Někdo potřebuje tvrdší matraci, jiný zase měkkou. Někdo trpí alergiemi a potřebuje hypoalergenní matraci, zatímco jiný hledá matraci s paměťovou pěnou pro maximální pohodlí. V USNU.cz rozumíme těmto individuálním potřebám a nabízíme široký výběr matrací, které vyhoví různým požadavkům.

Dlouhodobá investice do zdraví

Investice do kvalitní matrace není jen investicí do pohodlného spánku, ale také do vašeho zdraví. Správná matrace může pomoci předcházet bolestem zad, problémům s krční páteří a dalším zdravotním komplikacím. Navíc kvalitní matrace má obvykle delší životnost, což znamená, že vám bude sloužit mnoho let.

Matrace Mladá Boleslav

Pokud hledáte kvalitní matraci v Mladé Boleslavi, USNU.cz je vaším ideálním místem. Nabízíme široký výběr matrací pro různé potřeby a preference. Navštivte naši prodejnu v Praze a nechte se poradit našimi specialisty. Investujte do svého zdraví a kvality spánku s matracemi od USNU.cz.

Dále u nás vyberete:

  • Postele
  • Rošty
  • Noční stolky
  • Šatní skříně
  • Komody
  • Doplňky do ložnice

 

Prodejna matrací a postelí Praha

Olomouc_header

Prodejna Praha (51km od Mladé Boleslavi)

Adresa

Českobrodská 444
Praha 9 Dolní Počernice
190 12

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě