SLEVA 20 % na vybrané postele a matrace USNU®. Akce platí do 31.7.2024.

Matrace Kladno

Kvalitní matrace Kladno

Pocházíte z Kladna a toužíte po kvalitní matraci? U nás je to velmi snadné. Můžete si vybrat v naší prodejně nebo online v eshopu. Naše prodejna se nachází nedaleko Kladna v Praze. Na místě máme široký sortiment vynikajících matrací, které si můžete okamžitě vyzkoušet a osahat. Jsme českým výrobcem matrací a dokážeme pro vás vyrobit i matraci na míru. Všechny naše matrace jsou vyrobeny z vlastních špičkových pěn PremioPUR®.

Naši specialisté vám také rádi poradí při výběru nové matrace, abyste si mohli užít optimální spánek. Každé ráno můžete začít s matracemi USNU Nové spaní. A co je nejdůležitější, matraci vám doveze až k vám domů do Kladna.

Matrace Kladno

V nabídce máme různé velikosti a typy matrací, které zajistí váš pohodlný spánek. Rozměr je dán velikostí postele, typ ve stylu pěnová vs pružinová či jiná je otázka preferencí, ale co taková výška matrace?

Možnosti výšky matrace

  • 6 cm
  • 9 cm
  • 14 cm
  • 16 cm
  • 18 cm
  • 20 cm
  • 22 cm
  • 26 cm
  • 32 cm

Varianty matrací

Když zvážíte konkrétní rozměr matrace, například hledáte 90x200, tak je třeba poté vybrat správnou výšku, tvrdost a typ. Při tolika proměnných je osobní zážitek z vyzkoušení matrace nepostradatelný. Pokud už máte svůj oblíbený typ a víte přesně co koupit, tak můžete rovnou nakupovat na našem eshopu a nemusíte jezdit do Prahy nebo Hradce Králové.

Máte-li jakékoliv otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat nebo navštívit naši novou prodejnu v Praze, kde jsme pro vás připravili nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality.

Kvalitní spánek je základem zdravého života a dobrého psychického i fyzického zdraví. Pokud jste z Kladna a hledáte matraci, která vám zajistí ten nejlepší spánek, jste na správném místě. USNU.cz je český výrobce matrací, který nabízí široký výběr matrací pro různé potřeby a preference.

Význam kvalitní matrace

Kvalitní matrace je klíčem k hlubokému a regeneračnímu spánku. Pokud trpíte bolestmi zad, krční páteře nebo se často budíte unavení, může být příčinou nevhodná matrace. Správná matrace by měla podporovat přirozenou polohu páteře, rozložit tělesný tlak a zároveň nabídnout dostatečnou oporu.

Individuální přístup

Každý člověk je jedinečný a stejně tak by měl být i přístup k výběru matrace. Někdo dává přednost tvrdším matracím, zatímco jiný měkkým. Někdo potřebuje speciální ortopedickou matraci a někdo zase matraci s paměťovou pěnou. V USNU.cz si můžete být jisti, že najdete matraci přesně podle svých potřeb.

Dlouhodobá investice

Kvalitní matrace není jen o pohodlí, ale také o dlouhodobé investici do vašeho zdraví. Správná matrace může předcházet mnoha zdravotním problémům a zároveň prodloužit její životnost. Investice do kvalitní matrace se vám vrátí v podobě lepšího zdraví, vyšší produktivity a celkově lepší kvality života.

Pokud hledáte kvalitní matraci v Kladně, navštivte prodejnu USNU.cz v Praze. Nabízíme široký výběr matrací pro různé potřeby a preference. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem a poradí vám, jakou matraci si vybrat. Investujte do svého zdraví a kvality spánku s matracemi od USNU.cz.

 

Prodejna matrací a postelí Praha

Olomouc_header

Prodejna matrací Praha (20km od Kladna)

Adresa

Českobrodská 444
Praha 9 Dolní Počernice
190 12

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 13:00

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě