Matrace Hradec Králové

Kvalitní matrace Hradec Králové

Jste z Hradce Králové a sháníte kvalitní matraci? Není nic jednoduššího než si vybrat na naší prodejně či eshopu. Prodejnu máme přímo v Hradci Králové na ulici Víta Nejedlého (u Tesly). Na prodejní ploše 300 m2 máme vystaveny desítky kvalitních českých matrací USNU®, které si můžete vyzkoušet. Jsme český výrobce matrací s 25 letou zkušeností v oboru a dokážeme pro vás vybrat a vyrobit matraci přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Matrace vyrábíme výhradně z ověřených a vysoce kvalitních materiálů se zdravotními certifikáty OEKO-TEX®.

Rádi vám také s výběrem nové matrace poradíme. Naši pracovníci jsou specialisté na zdravý spánek a pomohou vám vybrat kvalitní matraci, na které se budete cítit pohodlně. Začněte každé nové ráno s matracemi USNU Nové spaní. Matraci vám rádi přivezeme až k vám domů.

 

Vybrat si můžete z mnoha typů matrací:

Rádi byste se na cokoliv zeptali? Napište nám, zavolejte nebo ideálně navštivte naši novou prodejnu v Praze. Máme zde pro vás připravenu nejširší nabídku matrací a postelí té nejvyšší kvality. Navštivte naši specializovanou prodejnu matrací a vyzkoušejte matraci před nákupem.
Doporučujeme nekupovat matraci, aniž byste si na ní lehli. V Hradci Králové máte možnost vyzkoušet různé matrace přímo v obchodě, což vám pomůže lépe se rozhodnout. Stejně jako odborné poradenství vyškoleného personálu.

 matrace prodejna hradec kralove

 

Prodejna Hradec Králové

Adresa

Víta Nejedlého 1085/1a,
Hradec Králové, 500 03

parking  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Prodejnu otevíráme 2. 1. 2023

Po - Pá: 10:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00

Státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

 Matrace Hradec Králové - Prodejna USNU Nové spaní