DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR na všechny produkty. SLEVA 10% na vybrané postele a matrace USNU®. Platí od 2.4. - 30.4.2024

Matrace Benešov

Kvalitní matrace Benešov

Pokud jste občanem Benešova a hledáte vynikající matraci, máme pro vás skvělou volbu. Naše prodejna a online obchod jsou pro vás k dispozici. Nacházíme se v Praze, jen krátkou vzdálenost od Benešova. V naší prodejně naleznete široký sortiment kvalitních matrací, které můžete ihned vyzkoušet. Jsme českým výrobcem matrací a máme kapacitu vyrobit i matraci na míru podle vašich potřeb. Využíváme špičkové pěny PremioPUR® pro výrobu.

Náš tým je připraven vám poskytnout odborné rady při výběru nové matrace. Jsme odborníky na kvalitní spánek a rádi vám doporučíme matraci, která bude pro vás ideální. Každé ráno začněte s našimi matracemi USNU Nové spaní. A co je nejdůležitější, matraci vám rádi dopravíme až do Benešova.

Různé tvrdosti matrace

Matrace není jen o typu, rozměru, ale i její tvrdosti. Někomu vyhovuje více měkká a někomu tvrdší a v kombinaci právě třeba s typem a výškou matraci získáte úplně jiný pocit s pohodlného spánku a je vhodné si matraci vyzkoušet v naší prodejně. Typy tvrdostí:

  • Měkká matrace
  • Středně tvrdá matrace
  • Tvrdá matrace
  • Extra tvrdá matrace
  • Nastavitelná tvrdost

Matrace Benešov

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat, zavolat, nebo nás navštívit v naší pražské prodejně. Máme pro vás široký výběr matrací a postelí nejvyšší kvality.

Vybrat si můžete z mnoha typů matrací:

 

 Matrace Benešov prodejna Praha

 

Prodejna matrací Praha

Prodejna matrací Praha (38km od Benešova)

Adresa

Českobrodská 444
Praha 9 Dolní Počernice
190 12

parking praha  Parkování pro zákazníky ZDARMA!

Otevírací doba

Pondělí - Sobota: 9:00 - 19:00

Neděle: zavřeno

státní svátky zavřeno

Kontaktujte nás

Ukázat na mapě

Matrace Benešov - Prodejna Praha USNU Nové spaní