DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR na všechny produkty. SLEVA 10% na vybrané postele a matrace USNU®. Platí od 2.4. - 30.4.2024

Kvalitní postele z masivu

Krása a vůně přírodního dřeva, snadná údržba, antialergické vlastnosti, vysoká pevnost a další obdobně pozitivní přívlastky to je jen část  vlastností kvalitní postele z masivu. Nabídka postelí z masivu je také zaměřena na zvýšenou lehací plochu, možnost úložných prostorů, vysokou nosnost, výběr z několika typů dřevin (buk, dub, borovice, smrk, bříza apod.), barevných odstínů a rozměrů. Rozmanitost designu více než 300 typů dřevěných postelí tak uspokojí snad všechny zákazníky požadující přírodní materiály ve své ložnici. 

 

Proč bychom si měli vybrat právě postel z masivu?

  • Kvalitní dřevo z českých lesů zajišťuje špičkovou kvalitu našich výrobků
  • Dlouhá životnost v desítkách let
  • Krása přírodního dřeva
  • Dokonalé řemeslné zpracování
  • Možnost výroby na míru
  • Přírodní ekologický materiál

Kvalitní celomasivní postel mívá vyšší pořizovací náklady, ale tato investice se Vám jistě vrátí v její dlouhodobé životnosti. Možnost opakovaného rozložení a složení bez ztráty pevnosti postele a vysoká povrchová odolnost (zejména u provedení buk, dub) umožní masivní posteli být součástí Váší domácnosti po celoý život. 

Ani ten nejlepší celomasivní rám postele však nezajistí optimální podpěru těla. Důležitou součástí postele je matrace a k ní vhodný typ roštu. Výběru vhodné matrace tak věnujte minimálně stejnou pozornost jako výběru rámu postele. Matrace USNU vyrábíme a přizpůsobujeme postavě (váze) budoucího uživatele a jeho požadavku na pohodlí horní lehací plochy, čímž zajistíme optimální výběr matrace.